Deniz Seki, hayranlarıyla hasret gidermeye devam ediyor

3 yıl sonra özgürlüğüne kavuşan Deniz Seki, hayranlarıyla hasret gidermeye devam ediyor.

Yaz boyu art arda verdiği konserlerle sahne hasretini dindiren ünlü sanatçı, kendisine her zaman destek olan sevenleriyle daha yakın iletişim kurabilmek için Türkiye turuna çıkıyor.

Ünlü organizatör Banu Noyan’la anlaşan Deniz Seki, yıl boyunca düzenlenecek imza günlerinde hayranlarıyla bir araya gelecek.

Türkiye’nin önde gelen alışveriş merkezlerinde yapılacak imza gününde sevenlerinin sorularını içtenlikle yanıtlayacak olan ünlü sanatçı aynı zamanda sevilen şarkılarını canlı canlı söyleyecek.

İmza günü organizasyonlarının kendisini çok heyecanlandırdığını söyleyen Deniz Seki, “Sevenlerim zor günlerimde bana hep destek oldu. Onlarla daha yakın olabilmek, dertleşmek, şarkılarımı gözlerinin içine bakarak söylemek istiyorum. Tüm Türkiye’yi dolaşıp herkese ulaşacağım” dedi.

Deniz Seki’nin ekim ayında başlayacak turu yıl boyunca devam edecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.