Adriana Lima’nın Türkiye sevgisi artarak devam ediyor

Ünlü model Adriana Lima’nın Türkiye’ye olan sevgisi artarak devam ediyor.

2015’teki İstanbul ziyareti sırasında Sivas Kangalı’nı özel izinle ABD’ye götüren dünyaca ünlü model, köpeğine ‘Darry’ adını vermiş, ona Instagram hesabı da açmıştı.

Adriana Lima, geçtiğimiz günlerde Los Angeles’taki evine ikinci bir Sivas Kangal aldı. Brezilyalı model, yeni köpeğine ise ‘Duran’ adını verdi.

38 yaşındaki güzel, Duran ve Darry isimli Kangal köpeklerini Instagram hesabından paylaştı.

Victoria’s Secret’ın eski meleği Adriana Lima, başta baklava ve Türk kahvesi olmak üzere birçok lezzetimize olan tutkusuyla biliniyor. Lima, bu lezzetleri de sık sık sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmal etmiyor.

Yıllardır Türkiye’ye olan sevgisiyle bilinen Adriana Lima’nın kültürümüze olan tutkusu, ünlü yazar Metin Hara ile yaşadığı aşkla katlanmıştı.

Metin Hara ile 1,5 yıllık ilişkisi boyunca Türk kahvesi ve baklava gibi lezzetlerimizin tutkunu olan Brezilyalı model, Osmanlı hakkında kitaplar okuduğunu da açıklamıştı.

Adriana Lima, Türk yazar Metin Hara’dan sonra sosyetik iş adamı Emir Uyar’la aşk yaşadı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.