gazetemag tv

Adana’da gerçekleşen yurt yangınına ünlü isimler sosyal medyadan tepki gösterdi

Adana’nın Aladağ ilçesindeki Sinanpaşa Mahallesi’nde bulunan bir kız öğrenci yurdunda henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. İtfaiyenin müdahale ettiği yangında 3 katlı binanın ahşap olan son katı alevlere teslim oldu. Yangın sonucu maalesef 11’i öğrenci, 1 görevlinin hayatını kaybetti. Yaşanan bu acı olay sonrasında ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından yaşanan acıya tepki gösterdi. İşte ünlü isimlerin yurt yangınıyla ilgili paylaşımları:

Nurgül Yeşilçay

Hiç çocuk mezarı gördünüz mü?Toprak yerine üstüne umutlar,hayaller ve hayatlar örtülür! Küçük meleklerim benim!!!koruyamadık yine!

Cem Davran

Sorumlu olmayacak yine değil mi? Ah o canlar, anneler, babalar; bu ateşle hep yanacaklar değil mi? Üzgünüz değil mi? #Aladağ

Esra Erol

Gerçekten tek cümle #İçimiziyaktınAdana çok üzgünüm hem de çok anne kuzuları yavrular ah

İlker Kaleli

Dünyada çocukları bizimkiler kadar kıymetsiz bir ülke daha yoktur herhalde. Yine tek mağdur “çocuklar” ve tek sorumlu “başkaları”…
#Aladağ

Gizem Özdilli

Yangın merdiveni kilitliymiş. Allahım eyy Yüce Allahım sen ana babalarına sabır ver. Yazık çok yazık günah. Cennet kapısında ailesini bekleyecek yavruları…#adana Rabbim sen yardım et geride kalana.

Gonca Vuslateri

Adana, yangında hayatını kaybedenlere Allah rahmet eylesin yaralılara acil şifa versin, dualarımız sizinle…

Pınar Altuğ

Ah ya! #Adana #KızYurdu çok üzgünüm, Allah ailelere sabır versin

İrem Derici

İçim çıktı içim! Başımız sağolsun… Geride kalan ana babalara sabır.

Muazzez Ersoy ‏

Adana’da yaşanan facia korkunç. Gerçekten çok ama çok üzgünüm. İçimiz acıyor, başımız sağolsun.

Metin Arolat

Kalbim Aladağ’daki yangında hayatını kaybeden çocuklar için yandı. Çok üzgünüm..Allah ailelerine, sevenlerine sabırlar versin.

Gülben Ergen

Babası ölen yetim, annesi ölen öksüz olur…. Ya evladı ölene ne denir? Allah ailelerine sabır versin.

Funda Arar

Bu nasıl olabilir. Çoluk çocuk nasıl böyle ölebilir. Ailelerine Allah sabır versin.

Mustafa Sandal

Adana’daki öğrenci yurdunda çıkan yangın yüreğimizi yaktı! Vefat eden öğrenci kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara şifa diliyorum.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.