gazetemag tv

‘Ada Masalı’nın yeni tanıtımı heyecanı arttırdı

Masalsı bir aşk hikayesini yaz ekranlarına taşımasıyla dikkat çeken Ay Yapım imzalı ‘Ada Masalı’nın yeni tanıtımı yayınlandı. Tanıtımda Poyraz (Alp Navruz), Haziran’ı (Ayça Ayşin Turan) tekneyle ıssız adaya götürürken Haziran ise deniz korkusuna rağmen girdikleri iddiadan dönmemek konusunda kararlı olduğunu gösteriyor. İkilinin ıssız adada baş başa kaldıkları anlar romantik bir bölümün habercisi oluyor.

Birbirinden renkli karakterleri ve hikayesiyle büyük ilgi gören ‘Ada Masalı’nın 4. bölümünden bir tanıtım daha izleyiciyle buluştu. Poyraz, Haziran’a teknolojisiz bir gün bile geçiremeyeceğine dair meydan okurken ikili iddiaya giriyor. Poyraz iddia için Haziran’ı ıssız bir adaya götürüyor. Deniz korkusu olan Haziran teknede tedirgin olmasına rağmen iddiayı kaybetmemek için her şeyi göze alıyor. Issız adaya adım atan ikilinin tanıtımdaki romantik halleri, aralarında doğacak ve izleyenleri ekran başına kilitleyecek büyük aşkın sinyallerini veriyor.

‘Ada Masalı’nın kadrosunda Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’un yanı sıra İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz, Merve Nur Bengi, Fatih Yücebağ ve Bedia Ener bir araya geliyor. Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosu, Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak imzası taşıyor.

‘Ada Masalı’ her salı akşamı saat 20.00’de Star TV’de!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.