‘Ada Masalı’nın yeni bölümünde eğlenceli anlar ekrana gelecek

Ay Yapım imzalı ‘Ada Masalı’nın yeni bölümüne kadınlar ile erkekler arasında yapılacak yarışma damga vuracak.

‘Ada Masalı’nın yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı. Tanıtımda Haziran (Ayça Ayşin Turan) ile Poyraz’ın (Alp Navruz) romantik anları gözlerden kaçmazken Haziran ile Melisa (Merve Nur Bengi), Poyraz ile Alper’e (Rami Narin) birbirleri hakkında sahip oldukları bilgiler konusunda meydan okuyor. Kadınların mı erkekler hakkında, erkeklerin mi kadınlar hakkında daha çok şey bildiğini ölçecek yarışma Biricik’in (Özge Demirtel) sunumuyla seyirciyle buluşuyor. Eğlenceli anların yaşanacağı bölümde Biricik’in Beyazıt’ın (Fatih Altun) annesiyle tanışmak istemesinin ardından bambaşka hayatlara sahip iki kadının anlaşıp anlaşmayacağı ise yeni bölümde cevap bulacak.

Ali Bilgin’in genel yönetmenliğini, Özgür Sevimli’nin ise yönetmenliğini üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’a Nihan Büyükağaç, İpek Tenolcay, Bülent Çolak, Rami Narin, Merve Nur Bengi, Fatih Yücebağ, Özge Demirtel, İlkay Akdağlı, Can Kahraman, Eylül Ersöz ve Bedia Ener eşlik ediyor.

‘Ada Masalı’ her çarşamba akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.