Acun Ilıcalı’dan afetzedelere 5 milyon TL’lik yardım

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Haluk Levent’in kurucusu olduğu AHBAP Derneği aracılığıyla 100 afetzede ailenin eşya masrafları için 5 milyon TL bağışlayacak.

Orman yangınlarının yaşandığı ilk günden bu yana kurucusu olduğu AHBAP Derneği ile birlikte afet bölgesinde olan sanatçı Haluk Levent, Twitter hesabından televizyoncu Acun Ilıcalı ile ilgili bir açıklamada bulundu.

Levent Twitter hesabından, “Yangının başından itibaren istişarede olduğumuz Acun Ilıcalı ile yangın sonrası yeniden yapılacak evlerin durumu hakkında bir fikir birliğine vardık. Ahbap’ların listeleyeceği 100 aileye toplam 5 milyon TL’lik full eşya desteği sağlayacak. Güzel adam sağ ol!” ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.