ABD’li oyuncu Susan Sarandon’dan koronavirüs şartı

ABD’li oyuncu Susan Sarandon, Divorced not Dead isimli bir podcast programında özel hayatına dair dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

ABD’li oyuncu Susan Sarandon, biriyle çıkmak için ilk şartının “Covid-19 aşısı yaptırması” olduğunu söyledi.

Divorced not Dead isimli bir podcast programına konuk olan Thelma and Louise yıldızı, 74 yaşındaki Susan Sarandon, biriyle çıkmak için kriterlerini anlattı. Sarandon “Sadece Covid-19’a karşı aşı yaptıran biriyle birlikte olurum. Kadın ya da erkek olması, yaşı, teninin rengi benim için önemli değil” dedi.

“Bunlar sadece detay” diye devam eden Sarandon “Macera dolu biriyle ilgilenirim” dedi. Biriyle birlikte olma fikrine açık olduğunu belirten Sarandon “Bu saatten sonra ilaç dolabımı paylaşacak birinin ilginç olması gerekir” diye ekledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.