“3’te 3 Tarih” yeni sezona başlıyor!

TRT 1’in ilgi ile izlenen programı 3’te 3 Tarih, yeni sezonuyla 19 Aralık’ta başlıyor. Tarihe olan ilgisi ile bilinen başarılı sunucu Pelin Çift ile ekrana gelecek olan 3’te 3 Tarih’te Prof. Dr. Tufan Gündüz yorumları ve jokerleriyle programa renk katacak.

Yenilenen dekoru ve dopdolu içeriği ile izleyicileri ekran karşısına kilitleyecek programda üç soruyu üst üste doğru cevaplayan herkes yine kazanmaya devam edecek. Yarışmanın “Tarih Sahnesi” bölümünde usta oyuncular da konuk olup birbirinden keyifli anlar ve sürprizler yaşatacak.

Tarihle ilgili her şeyi konu alan programın yeni sezonunda heyecan, merak ve bilgi eksik olmayacak.

blank
Pelin Çift

“Bu alanda bir kadın olarak yer almak farklılık ve renk katacak”

Yeni sezon öncesi duygularını paylaşan başarılı sunucu Pelin Çift, program ile ilgili “3te 3 Tarih, benim geçen sezon da severek takip ettiğim bir yarışmaydı. Tarihe olan ilgim ve yeni bilgiler edinme konusundaki hevesim Gündem Ötesi seyircisinin malumu. Teklif gelince kendime uygun buldum ve heyecanlandım. Zira yarışma programları çoğunlukla erkekler tarafından sunuluyor. Bu alanda bir kadın olarak yer almak farklılık ve renk yaratacak diye düşünüyorum. Tarih gibi uçsuz bucaksız bir sahada öğrenmeye devam edecek olmak bana çok iyi hissettiriyor. Yeni sezonki sürprizlerimizi seyircinin seveceğini düşünüyorum. Yenilenen stüdyomuz ve yarışma formatımızla iddialıyız. Hem öğrenmek hem de kaliteli vakit geçirmek isteyen her yaş grubundan seyircilerimizi Perşembe akşamları saat 20.00’de ekran başına bekliyoruz.” dedi.

3’te 3 Tarih yeni sezon ilk bölümüyle 19 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00’de TRT 1’de.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.