Zuhal Olcay doğumgünü sahnede kutluyor!

Türkiye’nin önemli sanatçılarından Zuhal Olcay, hayranları ile 8 Ağustos’ta Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu ve doğumgünü olan 10 Ağustos’ta Bodrum Of Gümüşlük’te buluşuyor.

Her seferinde unutulmaz sahne performanslarına imza atan Olcay, güçlü oyunculuk yeteneği ile de söylediği şarkılara farklı anlamlar katıyor. Kendi hitlerinin yanı sıra sevdiği cover şarkıları da söyleyen Zuhal Olcay, repertuvarında ünlü müzikallere ve bazı yabancı şarkılara da yer veriyor.

blank

En son çıkarttığı “Başucu Şarkıları 3” albümünden en güzel şarkılarını seslendiren Olcay, seyircisi ile her zaman sahnede sıcak bir diyalog halinde. Cem Tuncer ve Gürol Ağırbaş gibi usta müzisyenlerden kurulu orkestrası ile yaz boyunca Zuhal Olcay dur durak bilmeden konserler verdi.

Zuhal Olcay “Aşk Tesadüfleri Sever 2” filmiyle beyazperdeye dönüyor!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.