Zuhal Olcay “Aşk Tesadüfleri Sever 2” filmiyle beyazperdeye dönüyor!

Zuhal Olcay, yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak’ın üstlendiği “Aşk Tesadüfleri Sever 2” filmiyle uzun bir aradan sonra beyazperdeye dönüyor!

“Aşk Tesadüfleri Sever 2”de rol alan sürpriz isimler ise yavaş yavaş açıklanıyor. Filmin kadrosuna katılarak en büyük sürprizi yapan isim ise usta sanatçı Zuhal Olcay oldu. “Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin kadrosuna katılarak, uzun bir süre sonra sarsıcı bir aşk hikâyesiyle beyazperdeye dönmeye karar veren Olcay’ın çekimleri, Ankara’dan sonra İstanbul’da da devam edecek.

blank

Çekimleri Ankara’da başlayan “Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin başrollerini Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz paylaşıyor.

Dağıtımcılığını CGV Mars Dağıtım’ın üstleneceği “Aşk Tesadüfleri Sever 2”, Ocak 2020’de vizyondaki yerini alacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.