‘You’nun dördüncü sezon fragmanı yayınlandı

Netflix’te yayınlandığı andan itibaren tüm dünyada büyük ilgi gören ‘You’ dizisinin fragmanı yayınlandı.

YouTube video

Netflix, 9 Şubat’ta 4. sezonuyla geri dönecek olan “You” dizisinden ilk fragmanı yayınladı. ki parça halinde yayınlanacak dizinin ilk kısmı 9 Şubat’ta, ikinci kısmı ise 9 Mart’ta yayınlanacak. Bu sezonda, Penn Badgley’nin canlandırdığı Joe Goldberg için işler değişiyor, bu kez o hedef haline geliyor.

Penn Badgley ve Tati Gabrielle’in geri döndüğü ‘You’nun dördüncü sezonunda Charlotte Ritchie, Lukas Gage, Ed Speleers, Tilly Keeper, Amy-Leigh Hickman, Niccy Lin, Aidan Cheng, Brad Alexander, Ozioma Whenu ve Eve Austin de rol alıyor. Yeni sezonda Joe, Profesör Jonathan Moore adıyla Londra’da bir üniversitede ders verirken bir yandan da Marienne’i aramaya devam edecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.