Yılın en iddialı kadrosu “Babil” ile geliyor

Halit Ergenç’in idealist bir ekonomi profesörü olan İrfan karakteriyle izleyici karşısına çıkacağı Babil dizisinde, başarılı oyuncular, Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu ve Ozan Güven başrolleri paylaşıyor.

Bugüne kadar yayınlanan tanıtımlarıyla büyük beğeni toplayan ve merakla beklenen, bu akşamı saat 20.00’de Star TV’de ekran yolculuğuna başlayacak olan Babil dizisinin yapımını Ay Yapım üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar’ın yer aldığı dizinin hikaye ve senaryosunu ise Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel kaleme alıyor.

İrfan’ın ağır sınavı

İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan’ın sakin hayatı, haksız yere işten atılması ve çocuğuna koyulan ölümcül hastalık teşhisiyle yerle bir olur. Halit Ergenç’in canlandırdığı İrfan’ın kısa sürede çocuğunun tedavisi için gereken parayı bulması gerekir. Bu ağır sınavda İrfan, bugüne kadar karşı çıktığı her şeyle yüz yüze geleceği zorlu bir yolculuğa çıkar.

Geçmişten gelen bir dost ya da düşman?

İrfan’ın eşi Eda (Nur Fettahoğlu) , tam bu esnada parayı bulması için çocukluk arkadaşları olan Egemen’e (Ozan Güven) haber verir. İrfan’ın tam zıttı olan Egemen, İrfan’la birlikte onun da sınırlarını zorlayacak bir yola girer. Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay’ın (Birce Akalay) tehlikeli iş adamı Süleyman’ın (Mesut Akusta) sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu yolda aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macerada karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe (Aslı Enver) onun kurtarıcısı olabilecek mi?

Merakla beklenen Babil dizisinde Ayşe’yi Aslı Enver canlandırıyor!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.