Yılın en eğlenceli kutlaması Cadılar Bayramı için geri sayım başladı

Şehrin buluşma noktası MUST, bu yıl da oldukça iddialı. 31 Ekim Perşembe gecesi Halloween’a özel partide bal kabaklarıyla zenginleştirilmiş menü ve geceye özel hazırlanan nefis kokteyller eşliğinde Nişantaşı’nın en popüler mekanı MUST’daki büyük eğlenceyi kaçırmayın.

Şehrin buluşma noktası MUST, 31 Ekim Perşembe gecesi, özel kostümler ve Cadılar Bayramına özgü süslemelerle yine şehrin en eğlenceli kutlamalarından birine ev sahipliği yapıyor. Halloween’a özel partide bal kabaklarıyla zenginleştirilmiş menü ve geceye özel hazırlanan nefis kokteyller eşliğinde Nişantaşı’nın en popüler mekanı MUST’daki büyük eğlenceyi kaçırmayın.

MUST

Girişindeki zengin botanik bahçesi, şık lounge barı, fine dining ve mahzenli özel bölümüyle farklı tasarımları “mahalle barı” konseptiyle dünya mutfağından farklı lezzetler sunan MUST’da o geceye özel bal kabağı tatları ve nefis kokteyller de servis edilecek.

Adres: Harbiye Mah. Mim Kemal Öke Caddesi, No: 11/A Nişantaşı – İstanbul
Telefon: (0212) 296 92 86

Abone ol düğmesine tıklayarak yeni haberleri takip edebilirsiniz

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.