Yıldız Tilbe’den yatırım açıklaması

Sevilen sanatçı Yıldız Tilbe, önceki akşam ’ta sahne aldı.

İki saate yakın sahnede kalan Yıldız Tilbe, kendisini dinlemeye gelenlere keyifli bir akşam yaşattı.

Konserine slow şarkılarla başlayan Yıldız Tilbe, hareketli şarkılarında hem oynadı hem de oynattı. Kıbrıs’ta 37 dereceyi bulan hava sıcaklığı nedeniyle zor anlar yaşayan Yıldız Tilbe, sık sık peçeteye sarıldı.

blank

Konser öncesi kameraların karşısına geçen Yıldız Tilbe, sahneye geç kalınca sorulara kısa yanıtlar verdi. Gecenin güzel geçmesini dileyerek sözlerine başlayan Yıldız Tilbe, “Her zamanki gibi işimizi yapıyoruz. Sahnem var diye denizi girip kendimi yormadım. Normalde yüzmeyi çok seviyorum” diye konuştu. Geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından sahne ücretlerini paylaşan Yıldız Tilbe’nin bu paylaşımı çok konuşulmuştu. Yıldız Tilbe, bu konunun hatırlatılıp “Yatırımlarınızı nasıl değerlendiriyorsunuz?” şeklindeki soruya “Yatıyorum” şeklinde cevap verince herkesi güldürdü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.