Yeni nesil katlanabilir cihazların inovasyon yolculuğu şimdi başlıyor!

Samsung Electronics Başkan Yardımcısı ve Mobil Deneyim Bölümü Pazarlama Birimi Başkanı Stephanie Choi;

Samsung Electronics Başkan Yardımcısı ve Mobil Deneyim Bölümü Pazarlama Birimi Başkanı Stephanie Choi, 10 Ağustos Çarşamba günü “Galaxy Unpacked: Hayatı İkiye Katla” etkinliğine ve gelecek planlarına dair önemli ipuçları paylaştı.

Samsung Electronics Başkan Yardımcısı ve Mobil Deneyim Bölümü Pazarlama Birimi Başkanı Stephanie Choi, Samsung’un 10 Ağustos’ta tüm dünyada aynı anda gerçekleşecek “Galaxy Unpacked: Hayatı İkiye Katla” etkinliği öncesine önemli açıklamalarda bulundu.

Choi: “Galaxy deneyimini herkese açık hale getireceğiz”

Samsung’un Galaxy Unpacked etkinlikleriyle 10 yılı aşkın süredir dünyanın her yerindeki Galaxy topluluğunu bir araya getirdiğini belirten Choi, “Galaxy Unpacked etkinlikleri, Samsung’un en yeni teknolojilerini sergilendiği inovasyon, mühendislik ve coşkunun zirveye ulaştığı etkinlikler olarak yoluna devam ediyor. 2009 yılında ilk kez düzenlenmesinden bu yana Unpacked etkinliklerimiz, yeni bir ürün lansmanının yapıldığı bir etkinlikten çok daha fazlası oldu. Samsung hayranlarını birleştiren, her yeni ürün için binlerce çalışanın gösterdiği çabanın sergilenmesini sağlayan etkinlikler gerçekleştirdik. Samsung hayranları, Samsung’un gerçek ruhunu oluşturan ve sektörü ileri taşıyan yeni nesil Galaxy inovasyonlarını deneyimlemek için her daim Unpacked etkinliklerimize büyük ilgi gösterdi” dedi.

Choi, sözlerine şöyle devam etti: “Dünya yeni deneyimlere yelken açarken, biz de benzersiz katlanabilir cihazlarımızın ortaya koyduğu yaratıcılığa yakışan şekilde ‘Unpacked’ etkinliğimizi bir kez daha gerçekleştiriyoruz. Hedefimiz yalnızca yeni teknolojiler için inovasyon sunmak değil aynı zamanda pazarlama yaklaşımımızda da aynı inovatif duruşu sergileyebilmek. Bunu başarabilmek için de Galaxy deneyimini herkese açık hale getireceğiz. Galaxy topluluğumuzun yeni katlanabilir cihazlarımıza ve inovasyonlarımıza nasıl tepki göstereceğini görmek için şimdiden sabırsızlanıyorum. 10 Ağustos’ta görüşmek üzere!”

Unpacked etkinliğiyle akıllı telefonların neler yapabileceğine ilişkin beklentilerin bir kez daha ötesine geçen Samsung, yeni katlanabilir akıllı telefonlarıyla çalışmanın, eğlenmenin ve hayatı yakalamanın yeni biçimlerini sunuyor.

10 Ağustos’ta yeni cihazların tanıtım videosu da yayınlanacak

Samsung, ikonik ürün renklerinden Bora Purple’a referansla, hem çeşitliliği hem de iyimserliği kucaklayarak, etkinlik mekanlarını mora boyuyor. Samsung ayrıca, BTS ile 10 Ağustos’ta yeni katlanabilir cihazların tanıtım videosunun kaçırılmayacak ilk gösterimi için işbirliği gerçekleştireceğini duyurdu.

Bu videonun tamamı, DSİ 16.00’dan itibaren (TSİ 23.00’dan itibaren) New York’taki Time Meydanı gibi dünyaca ünlü bazı kamusal alanlarda, dünyanın en büyük ve en çarpıcı açık hava ekranlarında gösterilecek. Etkinlikte, Samsung’un kullanıcılara yönelik farklı sürprizleri de olacak.

Bu yılki ‘Unpacked’ etkinliğiyle yeni bir dönemin kapıları aralanıyor

Samsung’un bu yıl benimsediği strateji, Unpacked için yeni bir dönemin kapılarını aralıyor. Hem çevrimiçi hem çevrimdışı etkinliklerin en iyi yönlerini bir araya getirerek, çok daha iyi bir deneyime dönüştürüyor. Etkinlikte ayrıca, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların eğlenceli, yaratıcı, ilgi çekici ve sürükleyici bir ortamda ürünleri uygulamalı olarak keşfetmelerini sağlayan deneyim alanları da yer alıyor.

Samsung, bu deneyimleri yaklaşan etkinliğinin heyecanını yansıtabilecek mekânlar olarak Londra’daki Piccadilly Circus ve New York’taki Meatpacking District’in merkezinde gerçekleştirecek. Etkinlikler boyunca dünyanın her yerinden Galaxy hayranları, gazeteciler, iş ortakları ve Samsung çalışanları bir araya gelerek, ürünleri ve yeniliklerini keşfetme imkânı yakalayacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.