Yayından kaldırılabilir! ATV’nin Hercai dizisine şok suçlama!

ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan ve kısa sürede reytingleri altüst eden Hercai dizisine, Mardin’in Kızıltepe ilçesi Çevre Gönüllüleri (ÇEV-GÖN) Derneği’nden flaş bir suç duyurusu geldi.

Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Ayda Aksel ve Serhat Tutumluer’in bulunduğu Hercai dizisi, her geçen gün izleyici kitlesini artırmaya devam ediyor. Yayınlandığı ilk üç bölümüyle Cuma günlerine damgasını vurmayı başaran Hercai, reytinglerde kısa sürede büyük bir başarı elde etmişken dizinin yayından kalkma ihtimali gündeme bomba gibi oturdu.

Mardin’in Kızıltepe ilçesi Çevre Gönüllüleri (ÇEV-GÖN) Derneği Başkanı Menduh Çakar, bölgenin imajını zedelediği gerekçesiyle Hercai dizisi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Bu suç duyurusunun ardından, dizinin yapımcıları tarafından bir açıklama yapılması bekleniyor.

Geçtiğimiz cuma günü yayınlanan 3. bölümüyle hem televizyon başında, hem de sosyal medyada büyük yankı uyandıran Hercai dizisinin, bu suç duyurusunun ardından yayından kaldırılacağı iddia edildi.

Dizinin hayranları çıkan iddialara tepki gösterirken, yapımcılardan bir açıklama beklediklerini sosyal medya üzerinden duyurdular. Peki Hercai dizisinin konusu nedir, son bölümünde ne oldu?

blank

Hercai dizisinin konusu nedir?

Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği dizi, Midyat’ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran’ın imkansız aşk hikayesini anlatıyor.

Hercai son bölüm neler oldu?

Miran Reyhan’i kulübede bırakıp gider. Bunu hazmedemeyen Reyyan kulübeyi ateşe verir kendini öldürmeye çalışır. Miran intikamını almasına rağmen içi soğumaz çünkü Reyyan’a aşık olmuştur.

Aziz Şadoğlu yanan kulübeden Reyhan’i kurtarır üzerindeki gelinlikle olduğu halde Mardin’in Meydanı’na bırakır. Herkes bunu konuşmaya başlar. Reyhan eve geri döner. Azad buna engel olmak istese de başarılı olamaz.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.