Yasemin Sakallıoğlu, turnesine İstanbul’dan başlıyor

Yasemin Sakallıoğlu, rekorlara imza attığı gösterisi ‘Doğru Koca Nasıl Seçilir?’ ile Türkiye’nin her bir köşesindeki hayranları ile buluşmaya devam ediyor.

BKM Organizasyonu ile gerçekleştirilen stand up şovu seyircilere kahkaha dolu anlar yaşatıyor. Sakallıoğlu, Türkiye turnesine İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nden başlıyor.

blank

BOSTANCI BİLETLERİ HAFTALAR ÖNCESİNDEN SOLD OUT OLDU!

Her gösterisi yoğun ilgi gören ve kapalı gişe olan Yasemin Sakallıoğlu, turnesine İstanbul’dan başlıyor. 17 Nisan’da gerçekleşecek Bostancı Gösteri Merkezi gösterisinin biletleri günler öncesinden tükendi. Bostancı için özel hazırlıkları bulunan Yasemin Sakallıoğlu turnesine 18 Nisan’da Eskişehir’de devam edecek. Mayıs ayının gösteri takvimi ise şöyle; 3 Mayıs Bursa, 4 Mayıs İstanbul Maximum Uniq Hall, 26 Mayıs İzmir, 27 Mayıs Antalya, 29 Mayıs Mersin ve 30 Mayıs Adana.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.