Yargı’da bu hafta herkes ‘‘Ilgaz öldü mü?’’ sorusunun cevabını bekliyor

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın pazar akşamı yayınlanacak 62’nci bölümü seyirciyi ekran başına kilitleyecek. Yargı’da bu hafta herkes ‘‘Ilgaz öldü mü?’’ sorusunun cevabını bekliyor. Heyecanla beklenen bölümden yeni tanıtım yayınlandı.

Pazar günü yayınlanacak 62’nci bölümden yayınlanan yeni tanıtımda; Ceylin, cinayet şüphesiyle gözaltına alınıyor. Parla, Eyüp ile karşı karşıya kalırken Metin aldığı haberle fenalaşıyor. Sorgu esnasında sinir krizi geçiren Ceylin’in ‘’Ilgaz ölmüş olamaz’’ sözleri yeni bölüme dair heyecanı artırıyor.

blank

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken, kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Yurdaer Okur, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Doğaç Yıldız, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi usta ve genç isimler bir araya geliyor.

Yargı yeni bölümüyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.