Yaren, yeni teklisi ‘Davet’i müzikseverlerin beğenisine sundu

Pop Müziğe yeni soluk olacak olan Yaren, yeni teklisi ‘Davet’i müzikseverlerin beğenisine sundu…

YouTube video

Müziğe çocuk yaşlarda başlayan Yaren, gurbetçi bir ailenin kızı. Müziğe Almanya’da başlayan Yaren, şan eğitimini Amerika’da almış.
Yaren’in ‘Davet’ isimli şarkının söz, müzik ve aranjesi Anıl Umut’a ait. Fabrika Prodüksiyon etiketi ile piyasaya sunulan çalışmanın genel koordinasyonu Celalettin Yılmaz’a ait.
Klip yönetmenliğini ve fotoğraf çekimini Bahadır Kuyucu üstlenmiş. Yaren, hep hayalleri peşinden gittiğini dile getirerek şunları söyledi:
’16 yaşında saatlerce uyumaz hayaller kurardım. Şarkılar yazar, besteler yapardım. Müziği tam anlamıyla öğrenecek ve hakkını vererek yapacaktım. Pes etmedim ve etmeyeceğim. Ben Avrupa’da yaşayan her gün baş ucumdaki şanlı Türk Bayrağı öpen bir vatanperverim. Gücüm yettiğince yeni ve iddialı şarkılarla vatanımda konserler yapmak istiyorum. Hayallerine ulaşan insandan daha mutlu başka biri olamaz. Benim şimdiki hayallerim on binlerce insanla göz göze şarkılar söyleyeceğim konserler ve yeni yapacağımız şarkılar’ dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.