Yalın’dan Deme Bana Yokum’a renkli klip

Aşk şarkılarının efsane ismi Yalın, yeni single çalışması ‘Deme Bana Yokum’ ile bugün müzikseverlerle buluştu.

Söz ve müziği Yalın’a ait olan parçanın düzenlemesine Sabi Saltıel imza attı. ‘Deme Bana Yokum’un klip çekimleri Anıl Can yönetmenliğinde, Yeniköy’de bir yalıda gerçekleşti. 80’lerin disko tarızından ilham alınan klipte Yalın’ın giydiği tüm kostümler özel olarak tasarlandı. Gambiyalı, Rus, Güney Koreli, Kazak, Portekizli ve Türk olmak üzere 6 farklı milleten 30 kişilik renkli oyuncu grubunun başarılı müzisyene eşlik ettiği çekimler adeta BM toplantısı gibiydi. Cast için de 80’ler modasına uygun kostümlerin hazırlandığı klipte, kıyafetinden gözlüğüne, ayakkabısından takısına kadar toplam 250 parça aksesuar kullanıldı. Klip bugün(05.07.2019) DMC Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.