Ya Çok Seversen’in afiş çekiminden eğlenceli kamera arkası görüntüleri

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı, başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı, 6 Temmuz Perşembe akşamı ilk bölümü ile ekrana gelecek olan yeni dizisi Ya Çok Seversen ‘in afiş çekiminden ikilinin backstage videosu yayınlandı.

YouTube video

Senaryosunu Kübra Sülün’ün yazdığı, Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği, ‘Ya Çok Seversen’ için geri sayım başladı. Başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ı buluşturan dizinin geçtiğimiz günlerde gerçekleşen afiş çekiminden backstage videosu yayınlandı. Yayınlanan videoda ikilinin samimi halleri ve uyumu şimdiden izleyenleri etkiliyor.

Bürsin ve Sancaktutan ikilisinin dışında Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebuzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimlerin de kadrosunda yer aldığı Ya Çok Seversen, annesi öldükten sonra küçük yaşta gönderildiği yatılı okuldan bir daha aile evine dönmeyen ve hayatını kendi ayakları üstünde yurtdışında geçiren, kimseye güven duymayan Ateş ile gerçek ailesini hiç tanımamış, insanları kandırarak para kazanan Leyla’nın yollarının kesişme hikayesini konu alıyor.

‘Ya Çok Seversen’ 6 Temmuz Perşembe akşamı Kanal D’de…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.