Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç yönetimi ibra edildi

Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç ve yönetim kurulu üyeleri 2022 faaliyetlerinden dolayı ibra edildi. Diğer bir madde gelecek yılın bütçesi ve ek bütçesi de oy çokluğu ile kabul edildi.

Fenerbahçe Kulübü’nün Olağan Mali Genel Kurulu’nda denetim ve faaliyet raporları ibra edildi.
Fenerbahçe Kulübü 2022 yılı Olağan Mali Genel Kurulu, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleştirildi. Mali Genel Kurula başkan Ali Koç, yönetim kurulu üyeleri, Yüksek Divan Kurulu üyeleri ve kulüp üyeleri katıldı.

Başkan Ali Koç’un açıklamalarından sonra denetim ve faaliyet raporları üyelerin ibrasına sunuldu. Denetim ve faaliyet raporları oy çokluğu ile kabul edildi. Gündemde yer alan bir diğer madde olan gelecek yılın bütçesi ve ek bütçesi de oy çokluğu ile kabul edildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.