Vedat Milor, en özel lezzet rotalarıyla teve2’de

Türkiye’de yeme-içme kültürünün marka ismi Vedat Milor, en özel lezzet rotalarıyla teve2’de.

Milor, yeni programı “Vedat Milor ile Tadına Doyamadım”ile şehir şehir dolaşıyor, lokantaların menülerinde öne çıkan tatları keşfediyor.

İstanbul, Bursa, Balıkesir ve Çanakkale’de kimi zaman “İyi döner nedir?” sorusunun peşine düşüyor, kimi zaman esnaf lokantalarının yemek kültürümüzdeki rolünün altını çiziyor.

“Yerel mutfaklar benim haysiyet meselemdir.” diyen Milor hem geleneksel lezzetlerin dünden bugüne izini sürüyor hem de ünlü şeflerin imza yemeklerini tadarak yorumluyor.

Yemek eleştirmenliğinde 20 yılı geride bırakan ve sektördeki standartların daha iyiye gitmesi için çaba gösteren Milor, tüketicilerin iyi yemeğin ne olduğunu bilmeleri gerektiğinin altını çiziyor.

Vedat Milor ile Tadına Doyamadım, 10 Aralık Pazar günü teve2’de başlıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.