VakıfBank’tan kampanya gibi kampanya

VakıfBank, 1-30 Haziran tarihleri arasında Worldcard ile yapılan 10 alışverişten biri tutarında Worldpuan kazandıran kampanyasını Tolga Sarıtaş’ın rol aldığı reklam filmi ile duyurdu.

VakıfBank, Worldcard sahibi müşterilerine, 1-30 Haziran tarihleri arasında farklı günlerde yapacakları 10 alışverişten birini hediye ettiği bir kredi kartı kampanyası başlattı. Kampanyanın reklam filminde VakıfBank’ın marka yüzü sevilen oyuncu Tolga Sarıtaş yer aldı.

Filmde Tolga Sarıtaş’ın VakıfBank Worldcard’ı ile yaptığı onuncu alışverişi bedavaya geliyor. Sıradaki müşterinin, bunu kendisine özel bir durum sanmasının ardından Sarıtaş tüm VakıfBanklıların bedava kampanyasından yararlanabildiğini açıklıyor.

VakıfBank Worldcard kredi kartları, yaygın World ve VakıfBank üye işyeri ağında Worldpuan ve taksit imkânlarının yanında, özel kampanyalarla alışverişlere ayrıcalık katıyor. VakıfBank kredi kartları ile ilgili kampanya başvuruları, VakıfBank Mobil uygulamasında yer alan Cepte Kazan’dan yapılabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.