Türk dizi tarihine geçen o dizi yeniden başlıyor

Kanal D’de ekrana getirilen dizi ilk bölümde yayından kaldırılarak Türk dizi tarihine geçmişti.

Başrollerini Celil Nalçakan, Günay Karacaoğlu ve Levent Ülgen’in paylaştığı Kanal D dizisi ‘Hayati ve Diğerleri’ yeni bölümleri ile izleyicisi ile buluşacak.

Hayati ve Diğerleri dizisi kış sezonunda Kanal D’de yayınlanmaya başlamıştı. Ancak dizinin ömrü sadece bir bölüm sürmüştü. Kanal D yönetimini dizinin yeni bölümlerini yaz aylarında yayınlanacağını duyurmuştu.

Senaryosu Onur Özcan ve Murat Özsoy’un yazdığı, yönetmenliği Özer Kızıltan’a ait olan ‘Hayati ve Diğerleri’ dizisinde; sürgün karakolunda baş komiserlik yapan ‘Hayati’ ile ona her fırsatta gelin bulmaya çalışan annesi ‘Şükran’ın ve türlü yöntemlerle kolay yoldan köşeyi dönmeye çalışan dayısı’ Danyal’ın hikâyesi anlatılacak.

blank

‘Hayati ve Diğerleri’ yakında Kanal D’de.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.