Tuba Büyüküstün’ün ‘Rise of Empires: Ottoman’ dizisindeki hamam sahnesi olay oldu!

Fatih Sultan Mehmet’i ve İstanbul’un fethini farklı bir bakış açısıyla ele alan ‘Rise of Empires: Ottoman’ adlı belgesele Tuba Büyüküstün’ün hamam sahnesi damga vurdu.

Başrollerini; Tuba Büyüküstün, Cem Yiğit Üzümoğlu, Selim Bayraktar, Birkan Sokullu, Osman Sonant, Tolga Tekin, Ushan Çakır, Damla Sönmez’in paylaştığı belgesel dizi ‘Rise of Empires: Ottoman‘ geçtiğimiz hafta yayına girmişti.

Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’un fethini konu alan altı bölümlük belgeselde yönetmen koltuğuna Emre Şahin oturuyor. Senaryonun Celal Şengör ve Emrah Safa Gürkan danışmanlığında; Kelly McPherson tarafından kaleme alınan, tarih ve kurgu türündeki Netflix’in Türk orijinal belgesel dizisi 24 Ocak’ta Netflix’te yayına girdi. Dizide Fatih Sultan Mehmet’in üvey annesi Mara Hatun’u canlandıran Tuba Büyüküstün‘ün hamam sahneleri dikkat çekti.

blank

blank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.