TRT1’in dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında bu hafta da heyecan ve aksiyon var

Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutan TRT1’in dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında bu hafta da heyecan ve aksiyon dolu bir bölümle seyircisiyle buluşacak…
Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde, Ömer Halis Demir’in şehit edildiği anı anlatan sahne çok konuşulmuştu.
Bu hafta 11. bölümüyle ekrana gelecek dizide; babasının katilini bulmak için yemin eden Arif, intikamını almak için verdiği amansız mücadelede başarılı olabilecek mi?

11. BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Arif, Esma’ya Kubilay’ı saklaması konusunda yardım eder ancak bu konuda Tümay’ın tepkisi ile karşılaşır. Babasının katilini bulmak için çıktığı yolda Tümay ile olan ilişkisi hakkında önemli bir karar vermek zorunda kalır.

Polisten saklanmakta olan Ömer’in yolu babasının eski bir dostuyla kesişir.

Esma ve Arif’e arkasından iş çevirdikleri için tepki gösteren Tümay, Kubilay ile tanışır.

Halit’in Hüsnü’nün oğlu olduğunu öğrenen Fethi, Hüsnü’yü ziyaret eder.

Müberra’nın talepleri karşısında şaşkına dönen Mustafa zor şartlarda çalışmaya başlar.

Kubilay’ın kaçırıldığını öğrenen Zafer, Bekir’den yardım ister.

Fotoğraf makinasını Cemil Ateş’ten alan Nesteren, tab ettirdiği fotoğraflarla Leyla’nın karşısına çıkar.

CUMA SAAT 20.00’DE TRT 1’DE
Genel Yönetmenliğini ve yapımcılığını Mesut Uçakan’ın, Yönetmenliğini Ayhan Özen’in, başrollerini Murat Ünalmış, Sevtap Özaltun, Yavuz Bingöl, Ufuk Bayraktar, Müge Boz, Özge Sezince, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner, Emel Dede, Derda Yasir Yenal ve Bahadır Yenişehirlioğlu paylaştığı dizi, Cuma günleri saat 20.00’de TRT 1 ekranında seyircinin karşısına çıkıyor.

YouTube video

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.