THY, Türk vatandaşları için tahliye seferlerine başladı

THY, Ukrayna hava sahasının kapalı olması nedeniyle kara yoluyla Romanya’nın başkenti Bükreş’e ulaştırılan Türk vatandaşları tahliyeleri için seferlere başladığını açıkladı. THY’nin bugün ve yarın toplam 12 tahliye seferi yapması planlanıyor.

Türk Hava Yolları (THY), Rusya’nın başlattığı işgal harekâtının ardından kara yoluyla Romanya’nın başkenti Bükreş’e ulaştırılan Türk vatandaşlarının Türkiye’ye gelmesi için tahliye seferlerine başladı.

Bükreş Otopeni Havalimanı’ndan nakledilen Türk vatandaşları Türk Hava Yolları’nın tahliye uçakları ile İstanbul Havalimanı’na getirilecekler. TK-3271 sefer sayılı ilk tahliye uçağı saat 16.00’da İstanbul’da olması bekleniyor. THY’nin Bükreş Otopeni Havalimanı’ndan bugün ve yarın toplam 12 tahliye seferi yapması planlanıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.