The Serpent dizisinin Türk oyuncusu İlker Kaleli, Twitter’da dünya trend topic listesine girdi

BBC’nin ardından Netflix’te yayınlanan The Serpent dizisinin Türk oyuncusu İlker Kaleli, Twitter’da dünya trend topic listesine girdi.

BBC ve Netflix ortak yapımı The Serpent dizisinde 70’li yıllardaki seri katil Charles Sobhraj’ın kurbanlarından birini oynayan İlker Kaleli Twitter’da dünya trend topic listesine girdi. İngiltere’de yılbaşı sonrası yayına girdiğinde IMDB puanıyla yılın en iyi açılışını yapan The Serpent, Netflix’te de gösterime girdi. En çok izlenenler arasında yer alan uluslararası projenin Türk yıldızı olan, dünya çapındaki oyuncumuz İlker Kaleli, önceki gün Twitter’da global listeye girdi. Son olarak Poyraz Karayel ve Öğretmen dizilerinde oynayan İlker Kaleli London Academy of Music and Dramatic Arts’ın 4 yıllık bölümünü bitiren Türkiye’den tek oyuncu olarak biliniyor. İlker Kaleli, The Serpent’taki rolüyle övgü almaya devam ederken milli gururumuz yorumları yapılıyor.

blank

Doctor Who dizisindeki rolüyle de tanınan Jenna Coleman ile İlker Kaleli’nin The Serpent’taki dans sahneleri büyük ilgi gördü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.