Taner Ölmez, performansıyla izleyenleri gözyaşlarına boğdu

Son yıllarda hem beyazperde de hem tiyatro sahnesinde hem de 2 sezondur rol aldığı Mucize Doktor dizisindeki oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Taner Ölmez, dün gece yayınlanan bölümdeki performansıyla hem izleyenleri gözyaşlarına boğdu hem de kendisi için atılan yaklaşık 46 bin tweet ile 10 saat boyunca trend topic listesinde kaldı.

Başarılı oyunculuk performansı ile son yıllarda dikkatleri üzerine çeken yetenekli, genç oyuncu Taner Ölmez, dün gece herkesi gözyaşlarına boğdu. 2 sezondur rol aldığı Mucize Doktor dizisinde canlandırdığı otizmli Ali Vefa karakteri ile alkışları toplayan oyuncu, dün geceki bölümdeki performansı ile 10 saat boyunca trend topic listesinde kaldı. Ölmez için yaklaşık 46bin tweet atılırken oyunculuğuna övgüler yağdırıldı.

Taner Ölmez oyunculuğuyla izleyenleri gözyaşlarına boğdu

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.