Tamirhane filminin galası gerçekleşti! Geceye ünlü akını!

Başarılı oyuncular Nejat işler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Ali Seçkiner Alıcı, Gökhan Kıraç, Engin Hepileri, Yaren Alaca , Erkan Kolçak Köstendil ve Erkan Can’ın kadrosunda buluşturan Tamirhane filminin galası gerçekleşti

Oyuncu kadrosuyla ve hikayesiyle dikkat çeken, 11 Kasım’da izleyiciyle buluşmaya hazırlanan filmin galasına; Birce Akalay, Metin Akdülger, Gökhan Özoğuz, İbrahim Selim, Melisa Bostancıoğlu, Oktay Çubuk, Melis Sevinç, Haktan Zavlak, Aytaç Uşun, Samet Kaan Kuyucu, Murat Cüreklibatur, Su Burcu Yazgı Coşkun, Neslihan Yeldan, Alican Aytekin, Eylül Su Sapan, Naz Göktan, Sitare Akbaş, Elçin Afacan, Melisa Doğu, Pelin Ermiş, Fırat Çelik, Begüm Akkaya, Kadir Çermik, Yağızcan Konyalı, Esra Ruşan, Ömer Faruk Sorak, Hayal Köseoğlu, Ceyda Düvenci, İsmail Düvenci, Özgür Emre Yıldırım, Beyza Şekerci, Cansu Tosun, Hakan Karsak, Cansel Elçin, Zeynep Tuğçe Bayat, Cansu Akın,Şebnem Hassanisoughi gibi ünlü isimler katıldı.

Yapımcılığını Sky Films, Dentsu Türkiye, Kumbara film, ASC Films ve idpro’nun üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda ise Erkan Kolçak Köstendil oturuyor. Filmin senaryosunu ise aynı zamanda filmde rol alan Bülent Şakrak yazdı.

Güçlü oyuncu kadrosuyla ve hikayesiyle merak uyandıran filmin konusu ise;

Yetiştirme yurdunda büyüyen iki kader kardeşi Yılmaz ve Müjdat’a yine kendileri gibi büyüyen manevi babaları Nuri ve İsmet’den boya ve kaporta dükkanı miras kalır. Bir huysuz ihtiyarın arabasını iki sokak öteye bırakmak için çıktıkları yol, gece yarısı arabaya düz kontakt yapılırken onları gören ihtiyarın kalbinin dayanamaması ile hiç bilmedikleri bir yere çıkar. Olaylar, Yılmaz ve Müjdat’ın ihtiyarın cesedini tiner kazanına koymalarını gerektiren bir noktaya gelir. Dükkanda araba boyamaya devam eden ikili, cesedin bulunduğu yakıt tankından alınan tinerle boyadıkları arabaların muhteşem gözükmeye başladığını fark ederler. İki sokak ötesi çok ilginç bir yere çıkmıştır.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.