Spor dünyasının son transferi “Hedefgol”

Son dönemde yaptığı yayınlarla adından sıkça söz ettiren Hedef TV çok iddialı bir spor programını izleyiciyle buluşturuyor. Eski Telegol yorumcuları; Gökmen Özdenak ve Engin Verel’i kadrosuna katan Hedef TV, yine, en son Telegol ekibinde yer alan, Yasin Dallı moderatörlüğünde “Hedefgol” adlı programla sporda da iddiasını ortaya koydu.

7 Mayıs Pazar gününden itibaren her Pazar ve Pazartesi saat 22.30 yayınlanacak olan programda,hakem dünyasının cesur sesi Muhittin Boşat’ta yer alıyor. Programdaki beşinci isim ise kısa sürede ekranların yeni fenomeni olmaya aday sürpriz bir eski Beşiktaşlı futbolcu olacak.
Yasin Dallı’nın moderatörlüğünü yapacağı ve ilk olarak 7 Mayıs Pazar günü Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinden sonra saat 22:30 da yayınlanacak olan Hedefgol yorumcularıyla olduğu kadar, çarpıcı röportajlar ve özel haberlerle de gündeme damga vuracak.

Yayınladığı yabancı ve yerli filmlerle dikkat çeken Hedef TV Türksat 4A,Digitürk 120.kanal ve D Smart 88. Kanaldan izlenebiliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.