Soner Sarıkabadayı hayranlarını dövdürüyor

Şarkıcı Soner Sarıkabadayı’nın hayranları sınır tanımıyor.

Geçtiğimiz hafta, 3 yıllık Hollandalı sevgilisi Esther’le, ilişkilerini bitirdiğini açıklayan Sarıkabadayı’ya hayranlarından büyük jest geldi. Önceki gün bir hayranının gönderdiği fotoğrafı sosyal medyadan paylaşan yakışıklı popçunun keyfine diyecek yoktu.

BUZ PARÇASININ SÖZLERİ

Birçok sevilen şarkının da bestesini yapan Sarıkabadayı’nın, son dönemde dillerden düşmeyen parçası ‘Buz’un sözlerini bir hayranı sırtına dövme olarak yaptırdı. Hayranının attığı fotoğrafı instagram hesabından paylaşan sanatçı karenin altına “Sözün gereksiz olduğu yer. Sizi seviyorum” notunu düştü. Müzisyenin, yayınlandığı fotoğrafa bir çok takipçisi “Soner hayranlarını dövdürüyor” esprisi yaptı.

buz dövme

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.