Son günlerin olay ismi Tuba Büyüküstün sessizliğini bozdu

Büyüküstün’ün Onur Saylak’la boşanmasının ardından ilk kez çocuklarıyla çektirdiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşması dikkatleri çekti.

Tuba Büyüküstün, sevgilisi Umut Evirgen’in tutuklanmasının ardından ailesiyle birlikte Muğla’daki bir köy evinde tatil yapan eleştirilerin odağındaki güzel oyuncu ilk kez kızları ve babasıyla çekildiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

Sevgilisi Umut Evirgen’in tutuklanmasının ardından ailesiyle birlikte Muğla’daki bir köy evinde tatil yapan oyuncu Tuba Büyüküstün, ikiz kızları ve babasının olduğu fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Büyüküstün’ün Onur Saylak’la boşanmasının ardından ilk kez çocuklarıyla çektirdiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşması dikkatleri çekti.

Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına ise ”Koşulsuz sevgi” notunu düştü.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.