ŞOK! Tuba Ünsal hakkında saldırı iddiası!

Oyuncu Tuba Ünsal’ın, sevgilisi Caner Karaloğlu’yla gittiği bir mekanda Ebrar Vergili adlı bir iş insanının üzerine yürüdüğü iddia edildi.

Bir süredir Caner Karaloğlu ile aşk yaşayan oyuncu Tuba Ünsal, geçtiğimiz hafta sevgilisiyle İzmir Alaçatı’daki Disco adlı bir kulübe gitti. Milliyet’in iddiasına göre burada samimi şekilde dans edip eğlenen ikiliden Ünsal, yan masada bulunan iş insanı Ebrar Vergili’nin telefonuyla kendilerini çektiğini düşündü. Bunun üzerine oyuncu, iş insanının üzerine yürüdü. Bir anda bağırmaya başlayan Ünsal’ı sevgilisi Karaloğlu sakinleştirdi.

“Sözlü ve fiziksel tacizine uğradım”

Saldırıya uğradığını iddia eden Vergili, Ünsal’ı tanımadığını belirterek şöyle konuştu: “Arkadaşlarımla gittiğim mekanda telefonla uğraşırken yan masadan bir kadın gelip, telefonumu elimden almaya çalıştı. Adının Tuba Ünsal olduğunu öğrendiğim kişinin sözlü ve fiziksel tacizine uğradım. Daha sonra mekan sahibi araya girdi ve konuyu kapattım.”

Silahla poz veren oyuncu Tuba Ünsal’a tepki yağdı!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.