ŞOK! Özcan Deniz ile Feyza Aktan çifti ayrıldı mı?

Sık sık eşi Feyza Aktan ile haklarında ayrılık haberleri çıkan Özcan Deniz, sosyal medya üzerinden yaptığı babalar günü paylaşımı ile kafalarda soru işareti bıraktı.

Geçtiğimiz yıl dünyaevine giren Özcan Deniz ve Feyza Aktan çifti, Mayıs 2018’de oğulları Kuzey’i kucaklarına almıştı. Haklarından sürekli olarak boşanacakları yönünde dedikodular çıkan ikiliden Özcan Deniz, babalar günü için yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı. Deniz, hikayesinde oğlu Kuzey ile fotoğrafını paylaşıp, kendi babalar gününü kutladı.

Deniz’in yazısında “Elimizden acımadan bu günümüz çalınsa da biliyorum tüm günler bizim…” cümlesi dikkat çekti. Özcan Deniz’in bu paylaşımı eşi ile ayrı oldukları için babalar gününde oğlunu göremediğine yoruldu.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.