ŞOK! Oyuncu Ozan Güven sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp mı etti?

Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Darp raporu aldığı iddia edilen Bulutsuz, dava açmaya hazırlanıyor.

Bir küs bir barışık devam eden Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz aşkı, olaylı bir şekilde son buldu. Ozan Güven’in sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği iddiası ağızları açık bıraktı.

İddialara göre 45 yaşındaki ünlü oyuncu kendisinden 17 yaş küçük olan sevgilisiyle geçtiğimiz hafta sonu kavga etti. Sözlü başlayan tartışma Güven’in genç kadını darp etmesiyle büyüdü.

Aldığı darbeler sonucu gözüne kan inen Bulutsuz hastaneye giderek darp raporu aldı. Yaşadıklarını sadece yakın çevresiyle paylaşan Bulutsuz’un Güven’den şikayetçi olacağı öğrenildi.

Öte yandan geçtiğimiz mayıs ayında Ozan Güven 45. yaşına basmış, sevgilisi Deniz Bulutsuz, sosyal medya hesabı Instagram’dan ilginç bir kutlama yapmıştı.

Instagram’da paylaştığı fotoğrafa Ozan Güven’i etiketleyen Bulutsuz altına ”İyi ki doğmuş sevgili. ‘El ele olunca bir şey olmaz’ derler” notunu düşmüştü.

Peki, Ozan Güven’in darp ettiği iddia edilen sevgilisi Deniz Bulutsuz kimdir?

29 yaşında olan Deniz Bulutsuz, üniversite eğitimini Galatasaray Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünde almıştır.

Daha sonra yayıncılık kariyerine başlayan Bulutsuz, yayıncılık sektörüne girmiştir. Vogue ve GQ gibi popüler dergilerde yer almıştır. Şimdilerde ise sosyal medya uzmanlığı yapmaktadır.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.