ŞOK! Mustafa Ceceli’nin, şimdi de evliyken Tuvana Türkay’la yakınlaştığı iddia edildi

Mustafa Ceceli’nin, Selin İmer’den sonra şimdi de evliyken Tuvana Türkay’la yakınlaştığı iddia edildi.

Eşi Sinem Ceceli’den boşanan ve aradan 5 gün geçtikten sonra sosyetik güzel Selin İmer’le ABD’deki Ahmed Hulusi’nin yanına uçarak samimi pozlar veren Mustafa Ceceli’nin, evliyken Tuvana Türkay’la yakınlaştığı iddia edildi.

Boşanmasının ardından bir hafta geçmeden Selin İmer’le samimi görüntüler veren ve evlilik kararı aldıklarını açıklayan Mustafa Ceceli’nin, evliyken de şarkıcı Tuvana Türkay’la yakınlaştığı öne sürüldü.

blank

ALBÜMÜNÜ DÜZENLEDİ

Mustafa Ceceli, Türkay’ın sesini beğendi ve tanışma mesajı gönderdi. İkili Gezegen Mehmet’in programında ilk kez 1 Ocak 2015’te bir araya geldi. Türkay o programda yeni şarkısını seslendirdi. Ardından Mustafa Ceceli, Tuvana Türkay’’ın ‘Ara Ne Olursun’ albümünün düzenlemesini yaptı. Ceceli ve Türkay’ın yolu geçtiğimiz Şubat’ta da Beyaz Show’da kesişti.

blank

TAKİBİ BIRAKTILAR

İkili, Ceceli’nin stüdyosunda sık sık buluşmaya başladı. Düet yaptı, hatta klip çekti. Ancak, ikilinin yolları birden ayrıldı. Düet ile klip de rafa kalkmış oldu. Ayrılıklarının ardından hem Mustafa Ceceli hem de Tuvana Türkay sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bile bıraktılar. Tuvana, daha önce futbolcu Sercan Yıldırım ve Alper Potuk’la aşk yaşamıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.