ŞOK! Demet Akalın: Hadise, kendini 10 milyon zannediyor milyoncuk bile değil!

Ünlü şarkıcı , eşi Okan Kurt ile gittiği mekan çıkışı görüntülendi. Akalın, yaptığı açıklamalarla ile arasındaki polemiğin fitilini ateşledi. Ünlü şarkıcı, ’nin Instagram’da 10 milyon takipçiye ulaştığının hatırlatılması üzerine “Kendini 10 milyon zannediyor. Ben araştırttım onu. Milyoncuk bile değil.” dedi.

Pop müziğin kraliçesi , dün gece eşi Okan Kurt ile gittiği mekan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Akalın, ’nin Instagram’da 10 milyon takipçiye ulaştığının hatırlatılması üzerine şarkıcıyı kızdıracak açıklamalar yaptı:

‘KOCASI DA YOK, MİLYONCUKLARI DA YOK

’yi bir uyarın yazık ona. Günah… Kendini 10 milyon zannediyor. Ben araştırttım onu. Milyoncuk bile değil. Yazık vallahi ya… Kocası da yok, milyoncukları da yok.” dedi.

NE OLMUŞTU?

’nin Harbiye konserinde çekildiği fotoğrafın altına ”Mekanın sahibi geri geldi” notunu düşmesi polemiğe neden olmuştu. ’nin bu sözü sanatçı arkadaşlarından bazılarını kızdırmıştı. Bu isimlerin arasında da vardı.

‘HER YERİN SAHİBİ OLSUN, KOCASI YOK’

‘Her yerin sahibi olsun. Koca yok, yalnız uyuyor’ diyerek cevap vermişti. Bu sözlere karşılık olarak da bir sonraki konserinde “Senin 10 milyon takipçin yok ki. Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun?” diyerek ’a gönderme yaptı.

İkili sosyal medyada birbirini takip etmeyi bu olaylar olmadan önce bırakmıştı. Sebebi ise ’ın ’nin paylaşımlarını ‘çok cesur’ bulmasıydı.

# GazeteMAG Arşiv Haberler