Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun ikinci çocukları Leyla dünyaya geldi

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun ikinci bebekleri Leyla’ya kavuştular. Hastaneden çıkan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, bebekleri hakkında konuştular. Leyla ile ablası Lalin tanıştı.

YouTube video

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun ikinci çocukları Leyla dünyaya geldi. Lalin isminde bir kızları da bulunan çift, bugün hastaneden taburcu oldular. Sinem Kobal orta kulak iltihabı olduğu için konuşmakta güçlük çekti. Sinem Kobal, “Doğumdan önce başladı, tedavim yapıldı. Bu durumdan dolayı da biraz yorgunum. Doğumum çok güzel geçti. Normal doğum oldu, keyifle kızımıza kavuştuk” açıklamasında bulundu.

“KENAN İMİRZALIOĞLU: LEYLA BANA BENZİYOR”

Kenan İmirzalıoğlu ise bebeği hakkında ilk bilgiyi veren kişi oldu. Ünlü oyuncu, “Annemizi çok yormayalım. Bebeğimiz 3 kilo 150 gram, 48 santim. Lalin’le kardeşi tanıştı. Lalin evde annesi olmadığı için bir şeyler olduğunu anladı. Annesi Lalin’e en başından beri bir kardeşinin olacağını anlattı. Bu sefer bebeğimizin bana benziyor. Leyla ismi ortak bir karardı.” açıklamasında bulundu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.