Sıla’ya Ankara’da özel ’19 Mayıs konseri’ stili

Sıla Ankara’da düzenlenen 19 Mayıs konserinde günün anlamına uygun, kendisine özel tasarlanan kostümüyle dikkat çekti

Ankara’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı konserinde pop müziğin güçlü sanatçısı Sıla Gençoğlu sahneye çıktı. Atatürk Orman Çiftliği’nde Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen konsere katılan on binlerce genç Sıla hayranı, sevdikleri şarkılarla bayram coşkusunu doyasıya yaşadılar.

blank

Sıla sahnede şarkılarının yanı sıra bayram konseri anısına kendisine özel olarak tasarlanan kostümüyle de büyük beğeni topladı. Smokinden stilize edilmiş, kravatı, gömleği ve ceketiyle seyirciden alkış aldı. Sanatçı, 19 Mayıs kutlamasını ”Ne kadar kıymetli, önemli bir bayramda beraberiz hepimizin bayramı coşkuyla kutlu olsun.” sözleriyle gerçekleştirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.