Edis’ten 19 Mayıs’ta coşku dolu konser

Edis, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı Alanya’da binlerce dinleyicisi ile buluştu. Bayramın coşkusunu şarkıları, dansları ve seyircisine yansıttığı neşesiyle yaşatan ünlü yıldız, zirvedeki parçalarını seslendirdi.

Edis, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel olarak düzenlenen konser için Alanya’da sahneye çıktı. Efsane bir halk konseri veren ünlü yıldız, 19 Mayıs coşkusunu yaşattı. Sahnede kendisini izleyen binlerce hayranının bayramını kutlayan Edis, dillerden düşmeyen ve haftalarca liste başı olan şarkılarını seyircisiyle birlikte söyledi.

blank

20 bini aşkın kişinin izlediği unutulmaz konser, ‘Benim Ol’, ‘Arıyorum’, ‘Nirvana’ şarkılarıyla başladı. ‘Yalancı’, ‘Çok Çok’, ‘Dudak’ gibi unutulmayan şarkılarıyla hayranlarını coşturan Edis, ‘Martılar’ şarkısıyla bayram coşkusunu zirveye çıkardı. Edis’in enerjisiyle seyirciyi büyüleyen sahne performansına, dansçıları da eşlik etti. Edis, “Bu güzel vatanın tek sahibi olduğumuzu unutmayalım, biz beraber güzeliz. Birbirinize iyi davranmayı unutmayın. Bir tane vatanımız var ve onu hayatımız boyunca korumak zorundayız” diyerek hayranlarına seslendi.

default
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.