Sibel Can, muhteşem konseriyle yeni yıla girdi

Sibel Can, İstanbul Maslak’ta yer alan Cahide Palazzo’da verdiği muhteşem konseriyle yeni yıla girdi.

Yaklaşık üç saat sahnede kalan ünlü sanatçı, muhteşem repertuarıyla misafirlere unutamayacakları bir yılbaşı gecesi yaşattı. İtalya’dan getirtilen Bologna payeti kumaştan hazırlanan ve askıları özel kristal taşlarla süslenen Amor Gariboviç imzalı siyah elbisesiyle sahne alan Sibel Can, güzelliği ile göz doldurdu.

blank

Konserin başından sonuna kadar tüm şarkılarını misafirleriyle birlikte söyleyen Sibel Can, ‘Yeni yılın önce sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Yeni yılda herkesin tüm istekleri gerçekleşsin. Herkesin birbirine sevgiyle baktığı, güzelliklerle dolu bir yıl olsun’ diyerek yeni yıl temennilerini paylaştı.

Ünlü sanatçı yoğun istek üzerine 29 Ocak’ta yeniden Cahide Palazzo’da sahne alacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.