Sezen Aksu, sıpayı öpücüklere boğdu, sonra da şarkı söyledi

Sezen Aksu, geçtiğimiz hafta Kayseri’de bir tarlada ölmüş annesini emmeye çalışırken bulunan ‘Boza’ isimli sıpayı ziyaret etti. Boza ile yakından ilgilenen Aksu, sıpayı öpücüklere boğdu, sonra da şarkı söyledi.

Sezen Aksu, haftasonu Yük Hayvanlarını Koruma ve Kurtarma Derneği’nin çiftliğini ziyarete gitti. Aksu, geçen hafta Kayseri’de bir tarlada ölmüş annesini emmeye çalışırken bulunan ve yardımseverler tarafından İstanbul’a nakli sağlanan minik sıpayla yakından ilgilendi.

SIPAYI ÖPÜCÜKLERE BOĞDU, ŞARKILAR SÖYLEDİ

Çiftliğe sık sık uğradığı ve derneğin gönüllü çalışanlarının en büyük destekçilerinden olduğu bilinen Sezen Aksu, Boza adı verilen sevimli sıpayı önce öpücüğe boğdu, sonra ona şarkılar söyledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.