Şeyma Subaşı kime posta koydu!

Şeyma Subaşı’ndan Fatih Altaylı’ya cevap!

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ve yaptığı açıklamalarla sürekli gündeme gelen Şeyma Subaşı, köşe yazarı Fatih Altaylı’nın eleştirilerine cevap verdi.

Şeyma Subaşı, Türk Hava Yolları yetkililerine seslendi

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı THY’ye seslendi; en sert tepki ise köşe yazarı Fatih Altaylı’dan geldi. Fatih Altaylı yazısında “‘Köy yanar, k… taranır’ durumu” yorumuyla Subaşı’na sert sözler söyledi.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ve yaptığı açıklamalarla sürekli gündeme gelen Şeyma Subaşı artık Acun Ilıcalı’nın uçağını kullanamıyor. Bu sebeple sık sık uzun süren bazen ekonomik uçuşlar yapmak zorunda kalıyor. Son olarak Instagram hesabının hikayeler bölümünden paylaşım yapan Şeyma Subaşı, 9 saat süren yolculuk sonrası THY’ye mesaj yolladı.

Subaşı paylaşımında, “9 saat aktarmalı uçuyoruz bu çileden bizi kurtarın lütfen. İstanbul İbiza uçuşu artık koysanız. Eminiz bu yaz bir çok insan bunu bekliyor” dedi. Bu paylaşımı sosyal medyada olay oldu ve Subaşı’na “başka derdin yok mu” ve benzeri yorumlar ve eleştiriler yağdı.

Bu isteğe en büyük tepki ise Fatih Altaylı’dan geldi. Altaylı yazısında Subaşı’na çok sert sözlerle yüklendi. İşte o yazı:

“Şeyma Subaşı, THY’den talepte bulunmuş.
‘İbiza’ya gitmek aktarmalarla 9 saati buluyor, perişan oluyoruz. Lütfen buraya direk uçuş koyun.’
THY bu talebi kabul eder mi bilmiyorum.
Ancak tam bir “Köy yanar, k… taranır” durumu.
Memleket nelerle boğuşuyor, bu kızcağız ne istiyor!
E o da haklı tabii…
Alışmıştı özel uçaklara.
Şimdi aktarma…
Zor hayat.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.