Serkan Çayoğlu’ndan Özge Gürel’e romantik mesaj!

Şu sıralar Kıbrıs’ta yeni dizisi ‘Bir Kıbrıs Hikayesi’ için çekimde olan Serkan Çayoğlu, sevgilisi Özge Gürel’e Sevgililer Günü mesajı yolladı. Mutlu beraberlikleriyle dikkat çeken genç çift 2014-2015 yıllarında Fox TV’de yayınlanan Kiraz Mevsimi isimli dizide tanışmışlardı. 6 yıldır birlikte olan çift şu an birbirilerinden kilometrelerce uzakta. Ancak buna rağmen sevgilisini unutmayan Serkan Çayoğlu, sevgilisi Özge Gürel’in fotoğrafını paylaşıp ‘En güzel benim sevgilim’ notunu düştü.

Özge Gürel’in Can Yaman ile başrolü paylaştığı ‘Bay Yanlış’ dizisi final yaptı ancak Serkan Çayoğlu yeni bir diziye başladı. Çayoğlu, başrollerini Pelin Karahan, Gülfer Özdemir ve Ahmet Kural ile paylaştığı dizinin çekimleri için şu sıralar KKTC’de. Bu nedenle ayrı kalan çift Sevgililer Günü’nü de birlikte geçiremedi. Geçtiğimiz günlerde doğum günü olan Özge Gürel, yeni yaşını da sevgilisinden uzakta kutlamıştı.

blank

Instagram hesabından sevgilisinin doğum gününü romantik bir şekilde4 kutlayan Çayoğlu, Sevgililer Günü’nü de es geçmedi. Oyuncu, uzun uzun cümleler yazmak yerine tek bir cümle ile Özge Gürel’e olan aşkını ortaya koydu. İşte Serkan Çayoğlu’nun kilometrelerce öteden çok sevdiği Özge Gürel’e gönderdiği o mesaj:

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.