Serdar Ortaç’ın eski eşine 1 milyon lira tazminat ödediği ortaya çıktı

Geçtiğimiz ağustos ayında eşi Chloe Loughnan’dan boşanan Serdar Ortaç’ın eski eşine 1 milyon lira tazminat ödediği ortaya çıktı.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ve İrlandalı manken Chloe Loughnan, 5 yıllık evliliklerini geçtiğimiz yıl ağustos ayında bitirme kararı alarak mahkemenin yolunu tutmuştu. Tek celsede boşanan çiftin anlaşmalı olarak ayrıldıkları Ortaç’ın Chloe’ye 1 milyon lira tazminat ödeyeceği öğrenilmişti. Çok konuşulan boşanma ile ilgili şaşırtan bir bilgi daha gündeme geldi.

5 yıllık evlilikleri biten ünlü çiftle ilgili ilginç bir iddia daha ortaya atıldı. Popçu Serdar Ortaç ve İrlandalı manken Chloe Loughnan’ın boşanma protokolüne dair ilginç bir detay ortaya çıktı.

Ortaç’ın boşanırken Loughnan’a 1 milyon lira tazminat ödemeyi kabul ettiği ve bu para için de senet imzaladığı öğrenildi. Şarkıcı, eski eşine her ay 100 bin lira ödüyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.