Serdar Ortaç: Biri kız biri erkek 2 evlatlık alacağım

K.K.T.C En Lüx ve en yeni Oteli ELEXUS Hotel & Casino da bu hafta Serdar Ortaç sahne aldı, unutulmaz bir gece ye yine damgasını vuran Ortaç yaklaşık iki saat den fazla sahne de kaldı. Yaklaşık 1000 kişi ile hep bir ağızdan unutulmaz şarkılarını söyledi.

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan Serdar Ortaç çarpıcı cevaplar verdi…

İŞTE SERDAR ORTAÇ’IN ÇARPICI AÇIKLAMALARI

Çok samimi, adamca ve son kez konuşuyorum arkadaşlar

Son zamanlarda evliliğim çok konuşuldu son kez konuşmak istedim, son 4 gündür üst üste çalışıyorum çok stresliyim ota, ata her şeye kızıyorum öyle hasta oldum içime ata ata.

Yılbaşından sonra eşim Chloe’ın işi münasebeti ile 2 ay Amerika da kalacağım gene hanım ın gönlü olsun istiyorum, evler pahalı olmasa oradan ev alırdım.

Toplam 6 yıldır Chloe ile birlikteyim 2,5 yıldır evliyim ve ilk günden beri çocuk isteğimi dile getirdim her yıl seneye diyor 2017 de çocuğum olmaz ise biri kız biri erkek 2 evlatlık alacağım sevaba girerim inşallah olur çocuğum’ da evlatlığa gerek kalmaz.

Bütün sevgililerim yabancı oldu kendimi anlatmama gerek kalmasın diye Serdar Ortaç isimin altında ezilsin istemedim, beni tanımayan bilmeyen olsun istedim hep.

Pop Albüm çıkaran Muazzez Ersoy ”Değmez” parçasını verdim piyasa da kötü okuduğuna dair benim söylemim olduğunu çıkarmışlar aslı astarı yok güzel okumuş.

Son zamanlarda dilimde hep Türküler var 45 yaşından sonra galiba özüme döndüm belki arabesk albüm çıkartırım, Türkiye de en çok Mustafa Keseri dinlerim ona hayranım tek hayran olduğum sanatçıdır hayatım da kimsenin konserine gitmedim Mustafa abinin Beylerbeyinde ki mekanına gideceğim. GazeteMAG

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.