Senin de işin zor! Cem Yılmaz Netflix ile barıştı!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, birkaç gün önce filminin duyurusunu yapmadığı için tepki gösterdiği Netflix ile barıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Netflix'in de aralarında olduğu sosyal medyanın kapatılması açıklamasının ardından paylaşım yapan Yılmaz, "Neyse hadi tamam barıştık, senin de işin zor" dedi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, birkaç gün önce filminin Netflix’te yayınladığını duyurmadığı gerekçesiyle tepki gösterdiği Netflix’i affederek, “Neyse hadi tamam barıştık, senin de işin zor” dedi.

Netflix’le arası ‘limoni’ olan Cem Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Niçin YouTube, niçin Twitter, niçin Netflix şu bu gibi sosyal medyalara karşı olduğumuzun ne demek olduğunu anlıyor musunuz? Bir an önce biz bunları parlamentomuza getirip, bu tür sosyal medya mecralarının tamamen kaldırılmasını kontrol edilmesini istiyoruz” sözlerinin ardından yeni bir paylaşımda bulundu.

blank

Birkaç gün önce Karakomik Filmler’in duyurusunu paylaşmayan Netflix’e tepki gösteren Yılmaz, Twitter hesabında yaptığı paylaşımda “Neyse hadi tamam barıştık, senin de işin zor” diye yazdı.

Cem Yılmaz, Netflix’e ayar verdi!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.