Seçkin Özdemir ile Demet Özdemir, aşk mı yaşıyorlar?

Seçkin Özdemir ile Demet Özdemir hakkında aşk iddiaları ortaya atıldı.

En son ‘Tehlikeli Karım’ dizisiyle ekrana gelen Seçkin Özdemir, geçtiğimiz günlerde Zeynep Koçak ile Bebek’te samimi bir şekilde görüntülenmişti. İkili, ‘sadece arkadaşız’ açıklamasını yaparak aşk dedikodularını önlemişti. Seçkin Özdemir, dün ‘Erkenci Kuş’ dizisinin başrolünde yer alan Demet Özdemir’i Instagram hesabından ekledi. Demet Özdemir de hemen arkasından Seçkin Özdemir’i takipe etmeye başladı.

Ancak ikili hakkında bir detay fark edildi. Seçkin Özdemir ile Demet Özdemir, aynı şapka ile Instagram hesaplarından fotoğraf yayınladılar. İkilinin fotoğraflarını görenler, ‘yeni bir aşk mı doğuyor?’ yorumunu yaptı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.